דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 123, מרץ 2010

24/03/2010

דני רמתי סיים את תפקידו בימים אלה כמנהל בית האבות העירוני בכרמיאל בית בארט. רמתי היה למנהל הראשון של בית האבות ושימש בתפקיד לאורך שבע שנים. יש לציין שרמתי עמד בראש צוות ההקמה בכל הקשור לבחירת צוות העובדים ולקביעת נוהלי עבודה במוסד. עמותת בית האבות בראשות אלכס פלד פועלת לבחירת מנהל חדש לבית האבות.

 

טלי ברנע נבחרה למפקחת ארצית על שירותים קהילתיים בשירות לזקן במשרד הרווחה. קודם למינויה עבדה בעמותת אור שלום למען ילדים בסיכון.

 

יעקב סנדלר נבחר לתפקיד מנכ"ל עמותת עמל - העמותה המרכזית המאגדת את העמותות המקומיות למען הזקן. סנדלר כיהן כראש עיריית רחובות בין השנים 1993-1998, שימש בשורה של תפקידים ציבוריים בתחום הספורט בישראל וכיום חבר בועד המנהל של מכון וינגייט.

 

 

זיכרון לדורות

 

יהודית סוריאנו ז"ל

בצער רב וביגון כבד, אנו נפרדים מיהודית סוריאנו לבית ליטמן, מנהלת "הבית בפרדס", בית סיעודי בהוד השרון. יהודית נפטרה בטרם עת ממחלה קשה והותירה אחריה הורים, בעל, שלושה בנים, בת וחברים רבים כואבים והמומים.

 

אביאל רוזנולד, קולגה וחבר מספר על יהודית:"זכיתי להכיר מקרוב את יהודית בשנת 2005 עם פרוץ המשבר בענף הסיעוד. גיליתי אדם מדהים, ישר, לויאלי בעל יכולות נתינה, ארגון וניהול יוצאים מגדר הרגיל. מצאתי ביהודית אדם אכפתי, שאופי ניהולו מלא חמלה חום ואהבה לדיירים שבאחריותו, גיליתי חברה. אין ספק שאדם כמו יהודית יחסר מאד בנוף הארגוני - ניהולי של מרכזי הסיעוד. תמיד תהיי בלבנו".

 

יהי זכרה ברוך.

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים