דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 124, מאי 2010

13/05/2010

ד"ר נעמי היימן הגריאטרית המחוזית בצפון התמנתה למנהלת מחלקת גריאטריה שיקומית במרכז הגריאטרי הממשלתי שהם פרדס חנה. מכרז לתפקיד רופא גריאטרי מחוזי חדש יפורסם בעוד כחצי שנה.

 

יפה סגל, עובדת סוציאלית בעיריית גבעתיים, מרכזת וועדת חוק סיעוד בעיר מסיימת החודש את עבודתה ופורשת לגמלאות. לאורך שנים שמשה סגל מרכזת הפורום הארצי של מרכזות הוועדות המקומיות לעניין חוק סיעוד.

 

ד"ר שירה הנטמן, גרונטולוגית בכירה מהחוג לעבודה סוציאלית במכללת תל חי, נבחרה לכהונת דיקאנית הפקולטה למדעי החברה והרוח של מכללת תל חי בגליל העליון.

 

דורון ארנון נבחר לתפקיד מנכ"ל רשת מגדלי הים התיכון. ארנון הוא מנכ"ל חברת מג'יק פיוצ'ר שהקימה את הבית ברמת השרון, אשר מצטרף לרשת מגדלי הים התיכון עם רכישת הרשת על ידי מג'יק פיוצ'ר. עם השלמת עסקת הרכישה של מגדלי הים התיכון הגיעה לסיומה כהונת יורם בן פורת, מנכ"ל הרשת בעשור האחרון.

 

מיכל שוויקי, נבחרה לסמנכ"ל השיווק של רשת מגדלי הים התיכון. עד למינויה שימשה שוויקי מנהלת השיווק של הבית ברמת השרון, אשר הצטרף החודש לרשת מגדלי הים התיכון. לשוויקי, בעלת תואר מוסמך בגרונטולוגיה של אוניברסיטת בן-גוריון, ניסיון עשיר של למעלה מ-20 שנה בניהול תרבות ושיווק במרכזי דיור מוגן.

 

ליאור רוזנבלום (51) מונה כמנכ"ל מרכז "עד 120" הוד השרון, במקומו של עידו נירן, מנכ"ל רשת "עד 120". במקביל לתפקידו כמנכ"ל הרשת, עבר נירן לנהל את המרכז החדש "עד 120" בתל אביב. בתפקידיו האחרונים, כיהן ליאור רוזנבלום כמנכ"ל במלונות הולידיי אין וקראון פלזה.

 

אברהם אלון, מומחה לדיור מוגן ויועץ אסטרטגי בתחום, מונה למנכ"ל מרכז הדיור המוגן "שבעת הכוכבים" בהרצליה פיתוח. אלון ישמש גם מנכ"ל רשת הדיור המוגן שבעת הכוכבים הכוללת גם את "לב גנים" בנתניה. אברהם אלון מונה לתפקיד במקומה של שרה זפקו שסיימה את עבודה במקום.

 

 

תנחומים

 

מערכת דורות משתתפת בצערו של דורון רז, מנכ"ל טיפולית ויו"ר איגוד נותני שירותי הסיעוד, במותה ללא עת של בתו ז"ל ושולחת תנחומיה למשפחה.

 

מערכת דורות שולחת תנחומיה לורדה קצאור, מנהלת השיווק של רשת בית בלב, במות אביה זכרו לברכה.

 

מערכת דורות שולחת תנחומיה למשה יונס, מנהלה לשעבר של אשל תקשורת, במות אביו ז"ל

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים