דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות גיליון 131-132, מאי/יוני 2011

8/05/2011

- עו"ד אילן תמיר, בעל מניות ודירקטור ברשת הדיור המוגן אחוזות רובינשטיין, הודיע על סיום תפקידו כמנכ"ל כפר הגמלאים "אחוזת פולג". תמיר, יחד עם שותפו לחברת הניהול "אמריקר" צבי הנדלר, הוא מוותיקי ענף הדיור המוגן ובתי אבות וממעצבי דפוסי הניהול והשיווק של "אחוזות רובינשטיין", וקודם לכן ב"אחוזת בית" ועוד. לאורך 12 שנה שימש עו"ד תמיר יו"ר א.ב.א - איגוד בתי אבות. תמיר ימשיך בפעילותו כדירקטור ב"אחוזות רובינשטיין".

 

- איילה קרן, מנהלת "אחוזת צהלה" מרשת אחוזות רובינשטיין מונתה למנכ"ל "אחוזת פולג" ותחליף בתפקיד את אילן תמיר. קרן, יועצת ארגונית, החלה את תפקידה ברשת כמנהלת מכירות באחוזת ראשונים והייתה למנהלת הראשונה של אחוזת צהלה.

 

- חגית פינטו, מנהלת המכירות של אחוזת צהלה, מונתה למנהלת האחוזה במקומה של איילה קרן.

 

- ראובן דורון סיים את עבודתו כמנהל בית הדיור המוגן "מעון הרופא" במוצא של רשת "נווה עמית".

 

- עו"ד וילי יצחקי מונה ליו"ר החדש של רשת בית בלב. עו"ד יצחקי יחליף את ראובן נחליאלי שהודיע על פרישתו לאחר 16 שנות כהונה כיו"ר החברה. עו"ד יצחקי, שותף בכיר במשרד עורכי הדין "וילי יצחקי ושות'", מכהן במספר תפקידים ציבוריים כדירקטור בחברות ציבוריות. עו"ד יצחקי משמש דירקטור בחברת אסותא מרכזים רפואיים )מבית מכבי שרותי בריאות( ויו"ר וועדת הביקורת של החברה. ראובן נחליאלי, היו"ר היוצא, היה ממייסדי מכבי שירותי בריאות. נחליאלי יזם את הקמת הסניף הצפוני של הרשת -"בית אילדן" והיה אחראי להתפתחותה המקצועית והעסקית של הרשת.

 

- אילת פלד אחות מעשית במחלקת שיקום במעונות מכבי תל השומר מרשת בית בלב, זכתה בתואר העובדת המצטיינת של "בית בלב" בתחרות העובד המצטיין ע"ש מוזס של ידיעות אחרונות.

 

- דבורה גרובר מונתה למנהלת המחלקה לזקן במינהל שירותי הרווחה בעיריית חיפה. גרובר, שלאורך שנים שימשה סגנית מנהל המחלקה, מחליפה את דוד אולמן שפרש לאחרונה לגמלאות.

 

- הראל פורטנוי (44) מונה למנהל "מצודת ירושלים" – דיור מוגן חדש בשכונת ארנונה בירושלים מרשת "נווה עמית" של קופת חולים מאוחדת. פורטנוי הוא בעל תואר שני במינהל עסקים ובוגר לימודי מינהל בתי מלון. שימש כמנהל בית מלון וכמנהל במטה בנק לאומי. "מצודת ירושלים" צפוי לפתוח שעריו בחודש נובמבר הקרוב.

 

- אריק ארזי, מנכ"ל מרכז הדיור המוגן "פאלאס תל אביב", סיים את תפקידו. ד"ר פנינה קרן, שניהלה את המרכז הסיעודי "פאלאס מדיקל" מונתה לתפקיד המנכ"לית של "פאלאס" על שני זרועותיו - הדיור המוגן והמתחם הסיעודי. קרן היא בעלת תואר דוקטור במחקר רפואי.

 

- אורה קריב מונתה למנהלת בית הדיור המוגן "עד 120" בראשון לציון. קריב ממשיכה במקביל להיות אחראית על שיווק רשת עד 120. אורלי גולן שניהלה את "עד " 120 בראשון לציון מונתה למנהלת בית הדיור המוגן של הרשת בהוד השרון במקומו של ליאור רוזנבלום שעזב את הרשת.

 

 

תנחומים

- מערכת דורות משתתפת בצער יולי גת במות אימה ז"ל.

- מערכת דורות משתתפת בצער אלי רצין, מזכירת אשל, במות אחותה ז"ל.

- מערכת דורות מביעה את צערה על מות ברכה בן צבי ז"ל ומשתתפת בצער המשפחה. ברכה בן צבי הייתה בעבר מנהלת אגף הסיעוד והשיקום במוסד לביטוח לאומי ובתקופתה ובהובלתה חוקק חוק ביטוח סיעוד.

 

 

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים