דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 133, יולי 2011

28/07/2011

- בועז אפגין, (52) סגן מנהל בית החולים השיקומי בית בלב בת ים מקבוצת מכבי שרותי בריאות מונה למנהל בית הדיור המוגן "בית בלב תל אביב", לשעבר "תל אביב הקטנה", שנרכש לאחרונה ע"י רשת בית בלב. בועז הוא בעל תואר שני בכלכלה ומינהל עסקים ותואר שני במינהל ציבורי מאוניברסיטת חיפה.

 

- דניאל עייאש, (45) מונה לתפקיד סגן מנהל בית החולים השיקומי של בית בלב בבת-ים במקומו של בועז אפגין. יהיה זה תפקידו האזרחי הראשון של עייאש הפורש בימים אלה מצה"ל. בתפקידו האחרון בשירות הצבאי היה ראש ענף ארגון ומשאבי אנוש במרכז לשירותי רפואה. לדניאל תואר שני במינהל מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון.

 

- אלכס אשין, (57) הודיע על פרישתו מתפקיד מנכ"ל חברת שי שירותי סיעוד ועל הקמת חברה לייעוץ לארגונים בענף הסיעוד. אשין ציין כי לאור השינויים המתרחשים בענף ואלה הצפויים להתרחש הוא מציע את שירותי הייעוץ מניסיונו הרב והידע שצבר במהלך שנות פעילותו בענף כמנכ"ל חברות הסיעוד "קרירה" ו"שי".

 

- ניר לידרמן, (38) נכנס לאחרונה לתפקיד מנכ"ל שי שירותי סיעוד במקומו של אלכס אשין שסיים עבודתו בחברה. לאורך 12 שנה שימש לידרמן בתפקידים בכירים בקבוצת עמל-סיעודית. ניר הוא רואה חשבון מוסמך.

 

רשת "עד 120" בניהולו של עידו נירן קידמה שלוש נשים לתפקידי ניהול ברשת.

- אורה קריב מונתה לתפקיד מנכ"לית עד 120 הבית בראשל"צ. בתפקידה הקודם שימשה קריב בתפקיד סמנכ"ל שיווק ומכירות של רשת עד 120. קריב למדה אומנות ומדעי המדינה באוניברסיטת חיפה ותל אביב. בוגרת תכנית ניהול בתי אבות ולימודי שיווק פרסום ומכירות

באוניברסיטת בר אילן. פרשה מצה"ל בתפקיד סא"ל.

- אורלי גולן מונתה לתפקיד מנכ"לית עד 120 הבית בהוד השרון. בתפקידה הקודם שימשה גולן כמנכ"לית הבית של הרשת בראשל"צ. גולן היא בעלת תואר ראשון במדעי החברה מאוניברסיטת ת"א.

- טולי רוזנברג-ששון מונתה לתפקיד סמנכ"ל מכירות של רשת "עד 120". בתפקידה הקודם שימשה רוזנברג-ששון כמנהלת מכירות בבית החדש של הרשת ברמת החייל. רוזנברג-ששון היא בוגרת מנהל עסקים במכללת רחובות וניהול בתי אבות באוניברסיטת בר-אילן.

 

 

ברכות

מערכת דורות מברכת את דיקנית הפקולטה למדעי החברה והרוח במכללת תל חי, פרופ' שירה הנטמן, עם קבלת תואר פרופסור. פרופ' הנטמן נמנית עם בכירי הגרונטולוגים בישראל ולאורך שנים הובילה את לימודי הזיקנה בחוגים לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב ובמכללת תל חי. פרופ' הנטמן מלווה את "דורות" מיום הופעת הגיליון הראשון של המגזין ופרסמה בו מאמרים רבים.

 

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים