דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 136, דצמבר 2011

11/12/2011

חיים ישראלי, מנכ"ל בית הדיור המוגן "בית אילדן" בקריות, מרשת בית בלב, סיים את תפקידו במקום. ישראלי התבקש לסייע בתקופה הקרובה בפינוי המבנה של הרשת באילת, שנמכר לבעלים חדשים, ולאחריה יסיים את עבודתו בבית בלב.

 

שלמה בן יעקב נבחר למנהל בית אילדן מרשת בית בלב והוא מחליף את חיים ישראלי. בן יעקב, מהנדס תעשיה וניהול סיים לאחרונה את תפקידו כמנהל רכש ולוגיסטיקה בחברת נילית. במהלך 30 שנה האחרונות עסק שלמה במגוון משרות ניהוליות: מנהל לוגיסטי בשטראוס, מנהל תפעול בדלתא גליל ומנכ"ל כמיטל תעשיות. בן יעקב הוא אוהד ותיק של מכבי חיפה בכדורסל ומשמש כרוז במשחקי הקבוצה.

 

-  לקראת הפתיחה הקרובה של מרכז הדיור המוגן החדש במושב שורש שבמבואות ירושלים "פרוטיאה בהר" יעבור יחיאל ניסנהולץ לנהל את הבית החדש וייפרד מניהול "פרוטאה בכפר" בשרון, אותו ניהל מיום הקמתו לפני 11 שנים. ניסנהולץ ימשיך לשמש גם יועץ לארגון וניהול בתי הדיור המוגן "פרוטיאה בכפר" ו"פרוטיאה בהר", מטעם היזמים של הרשת.

 

דז מסד, סמנכ"לית תפעול "פרוטיאה בכפר", תיכנס בינואר הקרוב לתפקיד מנכ"לית המקום ותחליף את ניסנהולץ. ב-11 השנים האחרונות שימשה מסד מנהלת התפעול של פרוטיאה בכפר.

 

אמיר ניסנהולץ, ששימש ב-10 השנים האחרונות מנהל שרות לקוחות ב"פרוטיאה בכפר", מונה למנהל התפעול והסמנכ"ל ב"פרוטיאה בהר".

 

ורד מאירמן מונתה למנהלת התפעול של "פרוטיאה בכפר". עד למינויה שימשה מאירמן מנהלת השרות הסוציאלי.

 

ורד אברוצקי מונתה לתפקיד אחות ראשית ב"פרוטיאה בכפר" במקומה של רחל ריבק שפרשה לגמלאות. בתפקידה הקודם הייתה אברוצקי סגנית אחות ראשית.

 

 

תנחומים

-  מערכת דורות שולחת תנחומיה למשפחת לביא במות זאב לביא ז"ל, מנהל בית ג'ני ברויאר ומשתתפת בצער עמיתיו בעמותת רעות.

 

-  מערכת דורות משתתפת בצערו של ד"ר טוביה חורב, סמנכ"ל משרד הבריאות, במות אביו ז"ל.

 

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים