דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 150, יולי 2013

31/07/2013

שולה הן, סגנית פיזיותרפיסטית ראשית במשרד הבריאות האחראית על תחום הגריאטריה, מסיימת החודש את עבודתה עם פרישתה לגמלאות.

אלזה אוחנה, המנהלת הראשונה של בית האבות הסיעודי "אור העמק" בקיבוץ מזרע מסיימת החודש את תפקידה. אוחנה, עובדת קבוצת עמל-סיעודית לאורך שנים בשורה של תפקידים, ממתינה לתפקיד חדש בקבוצה.

מנחם גרף, מונה למנהל בית האבות הסיעודי "נאות טבריה". הבית בטבריה נרכש לאחרונה ע"י קבוצת עמל-סיעודית והיא שבחרה בגרף לתפקיד. לגרף ניסיון ניהולי של בתי אבות "גרף" בחיפה.

רותי מורן (עו"ס),נכנסה לתפקיד מנהלת שירותי הרווחה בבית הדיור המוגן "אחוזת בית" ברעננה. מורן עברה לתפקידה החדש ממגדלי הים התיכון- סביון. רותי מורן מחליפה את משכית לאופר שנפרדת מ"אחוזת בית".

ריטה אברמוב, מנהלת השירות הסוציאלי במרכז הרפואי הדסה בעין כרם, פרשה לגמלאות בחודש שעבר. אברמוב היא חברה פעילה בוועד המנהל של עמותת מטב.

יעל בנבנישתי, פיזיותרפיסטית ודוקטורנטית בגרנטולוגיה ויו"ר הכינוס הדו-שנתי הבא של האגודה לגרונטולוגיה, הודיעה על מועמדותה למועצת עירית חיפה במסגרת סיעת הצעירים. "מטרתי העיקרית, לבנות את הגשר שבין הדור הצעיר לדור הזקן, לשים על סדר היום את הצורך בתוכנית אב עירונית להזדקנות האוכלוסייה ולבנות את הבסיס להנעת תהליך גיבוש תוכנית כזו" אמרה בנבנישתי לדורות.

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים