דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 151, אוגוסט 2013

27/08/2013

יהונתן (ג'וני) למברגר מונה למנהל הפרויקט ליישום התכנית הלאומית להתמודדות עם מחלת האלצהיימר ודמנציות אחרות בישראל. למברגר, מנהל המערך הגיריאטרי במכבי שירותי בריאות עד לאחרונה, קיבל את המינוי ממנכ"ל משרד הבריאות רוני גמזו. במסגרת תפקידו ישמש למברגר יו"ר וועדת ההיגוי לנושא זה.

ורד שחם, המפקחת הארצית על המעונות בשירות לזקן של משרד הרווחה, סיימה את תפקידה לרגל שליחות שליחות בחו"ל של בן זוגה ויצאה לחופשה ללא תשלום.

מיכל הם, מונתה למנכ"לית בית האבות הסיעודי "חדוות הורים" בהוד השרון. הם, אחות סיעודית בהכשרתה, ניהלה בעבר בית דיור מוגן בפתח תקווה ושמשה יועצת מקצועית להפעלת "בית גבריאל", בית אבות סיעודי בקרית גת מקבוצת או.אר.אס.

אמנון סירוטה נבחר למנהל בית ההורים של חברת מעונות הורים (מרכז עולי אירופה) ע"ש פנחס רוזן ברמת חן. סירוטה נמנה עם וותיקי העובדים ב"אחוזת בית" ברעננה ולאורך שנים הוא משמש מנהל התפעול של הבית. בחודש הקרוב יעביר סירוטה את התפקיד לציפי גורודנסקי ויחל בתפקיד הניהול ברמת חן.

ציפי גורודנסקי, מנהלת המכירות הוותיקה של "אחוזת בית", מונתה למנהלת התפעול של בית הדיור המוגן ברעננה ותחליף את אמנון סירוטה. גורודנסקי היא בעלת תואר מוסמך בגרונטולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון.

יעל אייזנר, מנהלת המחלקה לבריאות ורווחה בתנועה הקיבוצית סיימה החודש את תקופת כהונתה בתנועה. אייזנר היא חברת קיבוץ מעגן מיכאל וחברה בועד המנהל של אק"ים. את מקומה בניהול המחלקה בתנועה הקיבוצית תמלא אורית גלאור חברת קיבוץ גבעת ברנר שהייתה אחראית על תחום הזיקנה במחלקה. למחלקה הצטרפה דנה גורן, עובדת סוציאלית מקיבוץ עין החורש.

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים